Hakkımızda

Firmamizin temellerini 13 yillik müteahhitlik deneyiminin ardindan 1986 yilinda Çelik Imalat adi altinda çevre düzenlemesi ve dekorasyon isi olarak Sn.Ismail ÇELIK atmistir. Imalat ve uygulamada bulunan firmamiz 2002 yilinda 16 senelik çevre düzenlemesi ve dekorasyon tecrübesinin ardindan Isçelik Insaat Imalat Nakliyat Temizlik Hizmetleri Sanayi Ticaret Ltd. Sti. adi altinda bir aile sirketi kurarak basta Kastamonu merkez ve ilçeleri olmak üzere yakin iller ve ilçelerinde faaliyetlerine devam etmektedir.

Günümüz sartlari ve teknolojisiyle kendimizi yenileyerek sizlere daha iyi hizmet verme amaciyla her zaman müsteri memnuniyetini ön planda tutulup, kaliteden ödün vermeden profesyonel ekip ve ekipmanlarimizla zamaninda is teslimi politikamiz ile yolumuza devam etmekteyiz.

 

VIZYONUMUZ

33 yıldır (1986-2019) sektörde edindigimiz tecrübeleri gelisen trend ve teknolojilerle daha da zenginlestirerek, sektörün önde gelen kuruluslarindan biri olarak Kastamonu ve ilçelerinde basarilarimizi sürdürmeye devam edip, hizmetlerimizi diger il ve ilçelere tasimak.

MISYONUMUZ

Degerlerimize bagli kalarak, faaliyet alanlarimiza iyi odaklanip, bu alanlarda en kaliteli ürün ve hizmeti sunmaya devam ederek, müsterilerimiz ve çalisanlarimiza deger yaratmak.İsçelik İnşaat - Kastamonu © 2024 Tüm Hakları Saklıdır.